1. Консультація у лікаря дозволить визначити необхідний обсяг процедури. На цьому етапі збираються суб'єктивні (інформація зі слів пацієнта) та об'єктивні (візуальний огляд порожнини рота) дані анамнезу пацієнта.
2. Діагностика Включає в себе рентген, панорамний знімок, комп'ютерну томографію. На цьому ж етапі, за потребою, пацієнт здає аналізи на ВІЛ, біохімію, згортання крові та інші.
3. Складання плану лікування, узгодженого з пацієнтом. У ньому враховуються особливості організму, необхідність додаткових процедур, тимчасовий та фінансовий фактори. Пацієнта докладно інформують про можливі ризики після проведення імплантації, і після цього між ним та лікувальним закладом укладається договір про виконання операції.
4. При значній нестачі обсягу кістки в області імплантації імплантації, як правило, проводиться попередня кісткова пластика, що дозволяє наростити кісткову тканину до необхідної ширини і висоти.
Кісткова пластика може проводитися окремим етапом імплантації, але часто є можливість провести пластику та вживлення імпланту одночасно.
5. Імплантація. Встановлення імпланту у кісткову тканину.